Fundacja Rockefellera włascicielem patentu na Wirus Zika.
Te same oddziały fundacji (oddział francuski i amerykański), są odpowiedzialne za rozwój takich wirusów i chorób jak AIDS, Ebola, świńska grypa, autyzm i setki odmian raka.
Masowe szczepienia są dziś kwestą polityczną, bo stanowią źródło ogromnych zysków dla korporacji farmaceutycznych, ich lobbystów, przekupionych polityków, urzędników i establiszmentu medycznego.
W internetowych publikacjach wyjawiających ukrytą prawdę na temat wirusa Zika powtarzają się screenshoty z zakładki poświęconej wirusowi na stronie ATTC (American Type Culture Collection). Jak czytamy na wspomnianej stronie internetowej, doktor Jordi Casals-Ariet z Laboratorium Fundacji Rockefellera zdeponował wirus tam w 1953 r., a teraz można go nabyć od ATTC za 599 euro. Czy więc cały szum wokół wirusa został sztucznie wywołany po to, by na jego sprzedaży zarobiła Fundacja Rockefellera i amerykańska firma handlująca patogenami? Wbrew pozorom ATTC nie jest niecną korporacją handlującą wirusami, ale organizacją non-profit udostępniającą w celach badawczych różne materiały biologiczne (wirusy, bakterie, grzyby, linie komórkowe) instytucjom akademickim na całym świecie. Jako organizacja non-profit ATTC nie jest nastawiona na zysk, ceny poszczególnych produktów powinny wynikać z kosztów ich uzyskania, przechowywania i udostępniania. Instytucja, która chce nabyć wirusa Zika w celach badawczych, musi spełniać odpowiednie wymogi bezpieczeństwa. Natomiast związek Fundacji Rockefellera z wirusem sprowadza się najprawdopodobniej tylko do tego, że naukowiec, który go odkrył, współpracował z Fundacją, finansującą od lat badania nad tropikalnymi chorobami.
Dodatkowo nagle okazało się, że te wszelkiej maści nowe wirusy pochodzą z jednego źródła, tj. Instytutu Rockefellera współpracującego z Instytutem Broni Biologicznej w Forcie Detrick w Stanie Maryland.
Historia pokazuje, że zamazanie powikłań po szczepieniu żołnierzy w 1918 roku i stworzenie z sufitu pojęcia hiszpańskiej grypy, to zasługa nagłaśniania tematu przez Instytut Rockefellera. Podobnie epidemia grypy w 1940 roku w Armii Amerykańskiej i kilkadziesiąt tysięcy zgonów, to zasługa wirusologów z Instytut Rockefellera.
Tak samo, odkrycie i epidemia wirusa A1H1N w 1976 roku, to praca Fortu Detrick, we współpracy z Instytutem Rockefellera. Świńska Grypa, czyli to samo co w 1976 roku, tylko inaczej nazwane, to także zespół Fortu Detrick plus Instytut Rockefellera. Eksperymenty na ludności Gwatemali to także Instytut Rockefellera.
Ostatnio mieliśmy przykłady wirusa Ebola w Sierra Leone, w dziwnym kontekście współpracy prawie brygady Marines i pułku słynnej 101 Spadochronowej Dywizji, w zwalczaniu epidemii w tym biednym kraiku. Rząd tego państewka nigdy nie wystąpił do USA z prośbą o pomoc militarną. Także w żaden sposób ten kraik nie mógł zagrażać USA. Bogactwa mineralne, diamenty i kauczuk wskazują, że inicjatorem działań militarnych z powodu strajku ok. 80 000 pracowników, było City of London. Firma Beer jest właścicielem prawie 97% diamentów. Sierra Leone to drugie miejsce w Afryce pod względem wydobycia diamentów. Pentagon był tylko wykonawcą, podobnie jak w Operacji Pustynna Burza.
Jak się okazało, wirus Ebola wędrował od jednej placówki wojskowej USA w Afryce, do drugiej. W Sierra Leone wybudowano nawet specjalny szpital, kosztem 12 milionów dolarów, na te eksperymenty. Trzeba pamiętać, że wirus Ebola jest opatentowany i właścicielem patentu jest rząd USA (U.S. Centers for Disease Control and Prevention) .
Państwo, a dokładniej mówiąc partia, frakcja partyjna, stronnictwo, sekta, człowiek, który zawiaduje nim w danej chwili może nadać nauczaniu publicznemu kierunek, jaki mu się podoba i kształtować wedle swojej woli umysłowość poprzez sam mechanizm nadawania stopni naukowych.
Nadajcie jakiemuś człowiekowi prawo przyznawania stopni naukowych a okaże się, ze nawet pozostawiwszy wolność nauczania szkolnictwo popadnie w istocie w uzależnienie.
Frederic Bastiat, 1950r.
Opracowanie ze zródła:
https://youtu.be/m6chBBvLfIU
Tomi
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.