CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.
W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!
Nazwa koine pochodzi od greckiego określenia koine dialektos wspólny dialekt i oznacza mowę powszechną, która w języku greckim pozostawała w użyciu od początków epoki hellenistycznej do czasów późnoantycznych (ok. 300 p.n.e. 300 n.e.). Księgi Nowego Testamentu zostały spisane właśnie w grece koine. Skąd wzięła się ta odmiana językowa, jak bardzo różni się od klasycznej greki i czy w koine możemy porozumieć się (lub choćby czytać) we współczesnej Grecji?
O historii i badaniach nad językiem używanym w Nowym Testamencie opowiada dr Sławomir Torbus filolog klasyczny i wykładowca EWST.
Interesujesz się teologią? Dołącz do nas!: https://www.ewst.pl/rekrutacja/
Zobacz inne spotkania EWST online: https://www.youtube.com/playlist?listPLb_DQQDTLhWll24K_IUi1B5vm4GK1bdCF
Sprawdź, jakie będą kolejne wydarzenia w Ewangelikalnej Wyższej Szkole Teologicznej: https://www.ewst.pl/events/
Pomóż nam rozwijać #EWSTonline: https://patronite.pl/EWST
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.