CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.
W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!
KONKURS dla wszystkich widzów ( co niedziele losowanie 3 DARMOWYCH produktów z naszego sklepu ) - https://sklep.projektnatura24.pl/konkurs
Nasz Sklep: https://sklep.projektnatura24.pl
Masz Dobry Temat / Problem na Filmik? Napisz do Nas Natalia@projektnatura24.pl
Odwiedź nas na: https://projektnatura24.pl/
Zapisz się na Newsletter: https://projektnatura24.pl/zapisz-sie/
SUBSKRYPCJA: http://bit.ly/PROJEKT-NATURA-SUBSKRYPCJA
++++++++
Przed obejrzeniem filmiku zachęcamy do kilknięcia przycisku subskrybcji, przez co już zawsze kiedy opublikujemy nowe materiały, dostaną Państwo notyfikację. Dziękujemy serdecznie za wszystkie obejrzenia!
Denerwujesz się kiedy myślisz o podróżowaniu? A może w zależności od tego co jesz, potrafisz przez kilka dni w ogóle się nie wypróżniać przez co puchniesz? Jeśli te sytuacje brzmią znajomo, musisz wiedzieć, że nie jesteś sam, a podobne problemy są dość powszechne. Zaparcia, wzdęcia i rzadkie ruchy jelit pojawiają się gdy nasze jelita się buntują, a ich ruchy są rozłożone w czasie. Może się to wydać dziwne, ale zaparcia czynnościowe to niestety nadal temat tabu dla większości z nas i trudno jest nam się nim dzielić z innymi. Zaparcie to zbyt mała częstość wypróżnień lub stolce twarde, oddawane z wysiłkiem, którym często towarzyszy uczucie niepełnego wypróżnienia. Częściej występuje u kobiet, ale dotyka obie płcie. Zaparcia powinny być traktowane jak najbardziej poważnie i warto zastosować długotrwałe rozwiązania problemu. Jeśli przeszukasz Internet lub literaturę medyczną w celu znalezienia informacji odnośnie zatwardzenia dowiesz się, że występuje kilka przyczyn tworzenia się w organizmie tego problemu, między innymi ważne jest to co jesz, czy dostarczasz swojemu organizmowi wystarczającą ilość błonnika, pijesz, palisz, prowadzisz zły styl życia. Problemy z wypróżnianiem mogą być również spowodowane przez stres i stany lękowe. Wszystkie te czynniki składają się na zdrowie twojego przewodu pokarmowego.
Mam jednak dla Was dobrą wiadomość. Zaparcia można leczyć naturalnymi, domowymi sposobami. Jednym z nich jest przygotowanie napoju z cytryny i chia. Nasiona chia mają niezliczoną ilość witamin, minerałów i korzystnych dla nas kwasów tłuszczowych. Niedawne badania wykazały, że rozpuszczalny i nierozpuszczalny błonnik zawarty w nasionach chia skutecznie zwalcza zatwardzenie. To właśnie nierozpuszczalny błonnik jest niezbędny do rozruszania naszych jelit i oczyszczenia układu pokarmowego. Błonnik rozpuszczalny absorbuje wodę, rozszerza jelita i pozwala nam pozbyć się pozostałości trawiennych z naszego organizmu w możliwie najlepszy dla nas sposób. Z kolei cytryna podrażnia śluz jelitowy i stymuluje ruchy jelit tak, by pomóc w ich ewakuacji.
Oto przepis na niesamowity napój:
1 łyżka stołowa nasion chia;
1 łyżka soku z cytryny;
1 łyżka stołowa miodu;
1 szklanka czystej wody.
Instrukcje:
Dodaj nasiona chia do wody i pozostaw do namoczenia na dwie godziny. Po upłynięciu tego czasu odlej wodę i przez kilka minut mieszaj nasiona z miodem i cytryną. Następnie wypij miksturę.
Nasiona chia są najbardziej wydajne, gdy wchłaniają wodę, więc bardzo ważne jest picie wody przez cały dzień.
Ważna informacja: ponieważ zaparcia mogą być spowodowane innymi problemami zdrowotnymi. Jeśli po kilku dniach stosowania kuracji poprzez picie napoju nie zauważysz poprawy, powinieneś udać się do lekarza, by uzyskać specjalistyczną diagnozę, która zapewni Ci odpowiednie leczenie.
Dziękuję za uwagę i życzę dużo zdrowia!
++++++++
Zastrzeżenie: Materiały i informacje zawarte w kanale Projekt Natura są przeznaczone wyłącznie do celów ogólnych i edukacyjnych i nie stanowią porady prawnej, medycznej ani innej profesjonalnej porady w jakiejkolwiek sprawie. Oświadczenia te nie zostały ocenione przez żadne organizacje i nie są przeznaczone do diagnozowania lub leczenia jakiejkolwiek chorób. Zawsze należy zasięgnąć porady lekarza.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.