CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.
W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!
Ramiro przyjeżdża do szpitala do syna. Załamuje się na jego widok. Ale nadal nie chce uwierzyć, że Tarso jest chory. Wmawia wszystkim, że syn wziął narkotyki i dlatego jest w takim stanie. Przenosi syna do prywatnej kliniki. Indira ucieka z domu. Wszyscy jej szukają, podejrzewają, że chce się rzucić do studni. Opash domyśla się, że pojechała do domu swojej rodziny i jedzie za nią. Wyjawia jej prawdę. Opowiada, że cudzoziemka nosi dziecko Raja i że obiecał jej mieszkanie, a także że musi do niej jechać do Brazylii. Indira wraca do domu. Tonia martwi się o Tarsa. Nie wie, co się z nim dzieje. Melissa wyjaśnia jej, że Tarso wyjechał i że nie chce już jej znać. Tonia bardzo cierpi. Rodzina Opasha z gazety dowiaduje się, że Bahuan otwiera restaurację w mieście i postanawia mu w tym przeszkodzić.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.