CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.
W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!
Krupiński do likwidacji! Unia pomoże zasypać kopalnie, a dobrzy sąsiedzi zaopiekują się naszym rynkiem energetycznym. Rosjanie i Anglicy dostarczą węgiel i gaz, Niemcy przejmą kopalnie, Francuzi wezmę energetykę, a Izrael posprząta po uczcie na polskim stole.
Kuriozalna wizja przyszłości energetycznej Polski spełnia się na naszych oczach. Kupujemy najdroższy gaz w Europie, zarówno od Rosji jak i USA mimo, że od lat znane są technologie zgazowania węgla, na którego gigantycznych pokładach leży nasz kraj. Te jednak należy zasypać. Podobno wydobycie jest nieopłacalne. Opłaca się za to sprowadzać węgiel z Australii! Nawet z Niemiec taniej jest kupić węgiel mimo, że część wydobycia odbywa się w Polsce.
Wszystko odbywa się wedle metody sprawdzonej od lat - zadłużyć, zrujnować, sprzedać by kupować potem od obcych. Pod tym względem rząd Prawa i Sprawiedliwości nie różni się niczym od poprzednich gabinetów mimo, że w mediach ministrowie licytują się na deklaracje odbudowy narodowej gospodarki. Tymczasem z szumnych zapowiedzi El Dorado gazu łupkowego pozostały jedynie gorzkie wspomnienia, geotermia nadal uchodzi za temat tabu, dywersyfikacja dostaw gazu z amerykańskich i katarskich źródeł przynosi więcej strat niż korzyści, a kopalnie węgla kamiennego, którym przecież "Polska stoi" są zamykane.
Czy w szaleństwie jest metoda? W końcu otwiera się kolejne bloki energetyczne, a UE dofinansowuje instalacje ogniw fotowoltaicznych i elektrowni wiatrowych. Ogromne sumy pieniędzy idą też na walkę ze smogiem. Może zatem restrukturyzacja polskiej energetyki jest ceną wejścia w XXI wiek? Tylko, czy to aby na pewno restrukturyzacja, a nie niszczenie strategicznego sektora gospodarki?
O przyszłości polskiej energetyki dziś w "Studiu eMisja". Gośćmi Piotra Korczarowskiego będą: Zbigniew Tynenski - ekspert w dziedzinie regionalnej strategii innowacji i termomodernizacji oraz Andrzej Dębski - przedsiębiorca, konstruktor i wynalazca, autor wielu patentów branży grzewczej.
Serdecznie zapraszamy!
---------------------------------------------[wsparcie programu]---------------------------------------------
Zrzutka na studio: https://zrzutka.pl/nowe-studio-dla-emisji
Mecenat na patronite: https://patronite.pl/emisjatv
PayPal: redakcja@emisja.tv
Chcesz wykonać tradycyjny przelew do polskiego banku?
Wszystkie niezbędne informacje są tutaj: http://emisja.tv/programy/wsparcie/
Facebook: https://www.facebook.com/eMisjaTv/
Twitter: https://twitter.com/eMisjaTv
Kontakt z redakcją: http://emisja.tv/programy/kontakt/
Kategoria: Różności
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.