Opublikowano: 2024-09-02

Udanego powrotu do szkoły, piłkarze!

W dzisiejszym filmie:
0:00 Wstęp
1:00 Arsenal remisuje z Brighton! Dziwna decyzja sędziego Arteta był wściekły! Manchester City wygrywa, Haaland z kolejnym hattrickiem! Kosmiczne liczby Norwega! Liverpool rozgromił Manchester United w hicie kolejki! Fatalny mecz Casemiro Dublet Diaza!
3:03 Marsylia zwycięża! Dublet Greenwooda! Gol Przemysława Frankowskiego na wagę remisu! PSG pokonało Lille!
3:48 FC Barcelona rozgromiła rywala 7:0! Hattrick Raphinhi! Bramka Lewandowskiego! Real wygrał 2:0! Dublet Kyliana Mbappe i owacja na stojąco! Kontrowersja na początku meczu!
4:57 Bayer Leverkusen przegrał w Bundeslidze! Seria 35 meczów bez porażki przerwana! Pierwsze zwycięstwo Wolfsburga i pierwsze czyste konto Grabary! Bayern wygrał 2:0 a Thomas Mueller został rekordzistą klubu w liczbie występów!
5:51 Bramka Lukaku dla Napoli w debiucie! Inter rozgromił Atalante 4:0! Zieliński wciąż bez debiutu Pojedynek Juventusu z AS Romą na remis
7:02 Legia rozgromiła Motor! Lech lepszy od Stali! Grad goli w meczu Pogoni Szczecin ze Śląskiem Wrocław!
7:54 Zwycięski debiut Michniewicza w marokańskiej lidze! Piątek wszedł z ławki i w 19 minut załadował hattricka!
8:27 Jadon Sacho w Chelsea!
8:47 Sterling przeniósł się do Arsenalu!
9:14 Poważne problemy Varanea w nowym klubie!
9:44 Kłopoty Osimhena!
10:18 Napoli ściągnęło piłkarza z Manchesteru United!
10:37 Ivan Toney w Al-Ahli! Nowy piłkarz w drużynie Jose Mourinho! Sebastien Haller opuścił BVB. Walukiewicz i Wdowik zmienili kluby!
12:29 Poznaliśmy terminarz fazy ligowej europejskich pucharów!

Kontakt michal@ostatnigwizdek.yt

Autor kanału nie rości sobie żadnych praw do zdjęć zawartych w filmie. Materiały są wykorzystane w ramach dozwolonego użytku, w celu umożliwienia widzom lepszego zrozumienia przedstawianych informacji.

pokaż cały opis
4.0 / 5 Oceny: 10
Włącz dostęp do 16646 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: po tym Mbappe DOSTAŁ OWACJE NA STOJĄCO! Hattrick Piątka w 19 MINUT! FC Barcelona ROZGROMIŁA AŻ 7:0