@VeganPastafarian: Nie różnią? Nauczysz świnie czy krowę aportować albo robić inne sztuczki? Wierność tak samo Ile psów leżało na grobie właściciela, a ile świń czy krów przeżywało śmierć właściciela? Po za tym czy świnia w domu ochroni go przed napastnikiem tak jak pies w stylu wilczura ? Albo jak kot przed myszą? Odpowiedz
anonim211(*.*.65.211)2016-01-31 13:40:25+3
@VeganPastafarian: Nie kompromituj się. Nie jestem jakimś wielkim sympatykiem psów, ale nie porównuj psa do kota, świni czy jakiegokolwiek innego gatunku, bo to nie to samo, charakter i zachowanie psów jest zupełnie inne niż kota czy świni, bo biorąc pierwszy lepszy z brzegu przykład zachowania świnia czy kot wystąpi w Twojej obronie może 1 na 100.000 przypadków a pies w 90%. Tych przykładów można mnożyć w nieskończoność. A takie kwestie jak uczucia czy pragnienia to cechy wspólne dla wszystkich gatunków bardziej zaawansowanych niż jaszczurka, łącznie z człowiekiem. Z kolei strach przed śmiercią czyli instynkt przetrwania ma wszystko począwszy od bakterii, przez ziemniaka na polu i na człowieku ponownie skończywszy.
Umierać to nawet kapusta nie chce choć to nie ma nawet świadomości, burak, cebula, marchew, sałata ani sosna w lesie też nie i dlatego pnie się do światła najszybciej jak potrafi. Innymi słowy mogłabyś napisać, pies czy człowiek to jedno i to samo, bo jedno i drugie ma włosy, głowę, tułów i 4 kończyny - takie wnioski z czapy, byleby palnąć cokolwiek co ślina na język przyniesie.
Odpowiedz
anonim216(*.*.24.216)wysłano z m.cda.pl 2016-01-31 14:15:12+3
Komentarze z FB
Dodaj komentarz
Nauczysz świnie czy krowę aportować albo robić inne sztuczki?
Wierność tak samo
Ile psów leżało na grobie właściciela, a ile świń czy krów przeżywało śmierć właściciela?
Po za tym czy świnia w domu ochroni go przed napastnikiem tak jak pies w stylu wilczura ?
Albo jak kot przed myszą?
Odpowiedz
A takie kwestie jak uczucia czy pragnienia to cechy wspólne dla wszystkich gatunków bardziej zaawansowanych niż jaszczurka, łącznie z człowiekiem. Z kolei strach przed śmiercią czyli instynkt przetrwania ma wszystko począwszy od bakterii, przez ziemniaka na polu i na człowieku ponownie skończywszy.
Umierać to nawet kapusta nie chce choć to nie ma nawet świadomości, burak, cebula, marchew, sałata ani sosna w lesie też nie i dlatego pnie się do światła najszybciej jak potrafi.
Innymi słowy mogłabyś napisać, pies czy człowiek to jedno i to samo, bo jedno i drugie ma włosy, głowę, tułów i 4 kończyny - takie wnioski z czapy, byleby palnąć cokolwiek co ślina na język przyniesie. Odpowiedz