CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.
W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!
22 stycznia mija kolejna, 77 rocznica wyzwolenia terenu Jaworzna spod niemieckiej okupacji. Wówczas to 286 dywizja piechoty pod dowództwem Michaiła Griszina, funkcjonująca w ramach 59 Armii, rozpoczęła proces wypierania oddziałów niemieckich z naszego miasta. Czy aby jednak ta właśnie data jest do końca adekwatna? Czy rzeczywiście był to 22 styczeń 1945 roku? I jakie były etapy zajmowania Jaworzna przez czerwonoarmistów? No i finalnie do rozstrzygnięcia jest także to, czy owe wyzwolenie rzeczywiście było wyzwoleniem i przyniosło nam wolność? Dlaczego w końcu jedne środowiska upamiętniają tamte wydarzenia, a inne omijają je szerokim łukiem i piętnują? Odpowiada Jarosław Sawiak
Materiał pochodzi ze strony https://www.jaw.pl
#jaworzno #jawpl
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.