CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.
W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!
Dołącz do Akademii Inwestora https://www.fxmag.pl/akademia
Prenumeruj Magazyn Inwestor https://www.fxmag.pl/prenumerata
Dołącz do naszej grupy na FB: https://www.fxmag.pl/pod-korek
Gościem Darka Dziducha jest Robert Sochacki z Beta Securities. Rozmowa dotyczy oferty funduszy ETF na warszawskim parkiecie. Jak działają fundusze ETF grające na spadki i zapewniające dźwignie finansową? Jakie nowe ETF-y pojawią się na GPW w tym roku? Czy fundusze notowane na giełdzie są odpowiednie dla każdego inwestora?
Rozmowa została nagrana podczas konferencji Warsaw Passive Investment Conference.
#ETF #giełda #inwestowanie
Zamów najnowszy numer magazynu INWESTOR https://www.fxmag.pl/sklep
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.