Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 17986 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: dlaCiebietv
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2021-04-24

Górnictwo na terenie Jaworzna funkcjonuje do dnia dzisiejszego, choć w zdecydowanie okrojonej formie. Wszak jeszcze dwie dekady temu górnicze szyby zdecydowanie bardziej wpisywały się w lokalny krajobraz. W obecnych czasach pozostały po nich jedynie wspomnienia, fotografie, makiety czy resztki starej górniczej infrastruktury. Prym tutaj wiedzie stara pokopalniana hałda wpisująca się wyraźnie w krajobraz ścisłego centrum miasta, usytuowana przy ulicy Chopina. O niej właśnie, a także o nieistniejącej kopalni Tadeusz Kościuszko, o tym, co przetrwało po niej do naszych czasów oraz o przylegającej doń przez kilkadziesiąt lat robotniczej dzielnicy opowiada historyk Jarosław Sawiak.



Materiał pochodzi ze strony https://www.jaw.pl

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 17986 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Jaworzno mało znane - Jacek, Rudolf czy Tadeusz?
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie