CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.
W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!
Koniecznie Zobacz - Kobieta w wieku 24 lat ważyła 300kg teraz wygląda jak gwiazda - https://youtu.be/dUkKaBoeXs0
Nasz Sklep: https://sklep.projektnatura24.pl
Masz Dobry Temat / Problem na Filmik? Napisz do Nas Natalia@projektnatura24.pl
Odwiedź nas na: https://projektnatura24.pl/
Zapisz się na Newsletter: https://projektnatura24.pl/zapisz-sie/
SUBSKRYPCJA: http://bit.ly/PROJEKT-NATURA-SUBSKRYPCJA
++++++++
Czy zdarzyło ci się kupić banany, które zostawiłeś później na kilka dni na blacie kuchennym, aż zaczęły czernieć i postanowiłeś je wyrzucić? Chyba wszyscy byliśmy w podobnej sytuacji.
Kiedy kupujemy zielone banany znaczy to, że nie są one jeszcze do końca dojrzałe i choć znam osobiście miłośników tych owoców właśnie w takiej półdojrzałej wersji, najczęściej nie wiedzą oni jeszcze, że najwięcej składników odżywczych przyniesie nam zajadanie się wersją banana, na którym zaczęły pojawiać się czarne plamki. W miarę upływu czasu zielony odcień banana zmienia się na żółty, a żółty ustępuje najpierw małym, czarnym plamkom, które ostatecznie zmieniają cały jego kolor na brązowo-czarny. Najczęstszym odruchem kiedy banan zaczyna zmieniać barwę na ciemniejszą jest wyrzucenie go do śmietnika. Wydaje nam się bowiem, że jest on zgniły, zepsuty a jego zjedzenie może nam zaszkodzić. Jak się okazuje, wielu z nas przez lata było w błędzie. Czarne plamki pojawiające się na bananach nie oznaczają, że są one zgniłe. Tak naprawdę proces ten oznacza, że banan dopiero zaczyna dojrzewać. I chociaż banany z czarnymi plamkami wyglądają brzydko to warto wiedzieć, że to oznaka rozpoczęcia bardzo ważnego procesu.
Jak ogłosili Japończycy, którzy przeprowadzili bananowy eksperyment na myszach, wraz z pojawianiem się na tych owocach czarnych plam rozwijają się w nim również białka o nazwie TNF (z ang. Tumor necrosis factor) czyli po polsku czynnik martwicy nowotworów. Po ogłoszeniu tej informacji cały świat obiegły informacje jakoby jedzenie bananów z czarnymi plamkami mogło wyleczyć raka, ale słuchając takich twierdzeń musimy zawsze brać poprawkę na to, że nauka to biznes jak każdy inny. Do tej pory żadne wiarygodne testy na ludziach nie zostały opublikowane. Ci, którzy konfrontowali twierdzenia Japończyków z rzeczywistością zwrócili również uwagę na błędy metodologiczne podczas eksperymentów oraz fakt, że efektów jakie osiągnęli Azjaci nie udało się potwierdzić ani powtórzyć żadnemu innemu zespołowi badawczemu na świecie. Co więcej, nie udało się również udowodnić, że tzw. TNF ma jakikolwiek wpływ na ludzi, ani że w ogóle znajduje się w bananach! Nie znaczy to jednak, że nie warto jeść bananów. Jak się bowiem okazuje, dojrzały żółty banan jest 8 razy bardziej efektywny w aktywizacji białych krwinek niż jego zielona wersja. Po to aby w pełni wykorzystać wszystkie korzyści zdrowotne bananów wystarczy jeść dwa banany dziennie. Wszystko po to, by podnieść odporność organizmu, wzmocnić nasze serce, poprawić funkcje układu krążenia i układu nerwowego. Banany są doskonałe przy niestrawności i zgadze oraz pomogą nam przy zakwaszonym organizmie. Co więcej ze względu na obecną w nich melatoninę ułatwią nam zasypianie. Warto po nie sięgać na co dzień i zwłaszcza wtedy kiedy cierpimy na zapalenia i infekcje.
++++++++
Zastrzeżenie: Materiały i informacje zawarte w kanale Projekt Natura są przeznaczone wyłącznie do celów ogólnych i edukacyjnych i nie stanowią porady prawnej, medycznej ani innej profesjonalnej porady w jakiejkolwiek sprawie. Oświadczenia te nie zostały ocenione przez żadne organizacje i nie są przeznaczone do diagnozowania lub leczenia jakiejkolwiek chorób. Zawsze należy zasięgnąć porady lekarza.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.