CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.
W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!
Koniecznie Zobacz - Kobieta w wieku 24 lat ważyła 300kg teraz wygląda jak gwiazda - https://youtu.be/dUkKaBoeXs0
Spróbuj Się Nie Zaśmiać Najlepsze Filmiki #11 - https://youtu.be/aPreXo3nQNc
Rzeka Dzikich Kaczek w Wietnamie - https://youtu.be/vBqwZedgzSE
Żyjący Żelek Haribo Naprawdę Istnieje! - https://youtu.be/l5Chkx9vvt0
Nasz Sklep: https://sklep.projektnatura24.pl
Odwiedź nas na: https://projektnatura24.pl/
Zapisz się na Newsletter: https://projektnatura24.pl/zapisz-sie/
Zarówno cukrzyca typu 1 jak i typu 2 jest wyniszczającą chorobą, która negatywnie wpływa na jakość życia osoby nią dotkniętej. Cukrzyca to przewlekła choroba metaboliczna wynikająca z zaburzonego wydzielania lub działania insuliny - hormonu produkowanego przez trzustkę. Nazwa cukrzyca diabetes mellitus pochodzi od łacińskich słów oznaczających cedzenie wody przez ciało oraz słodki jak miód. Oba określenia dotyczą istotnych objawów cukrzycy: wzmożonego pragnienia, częstego oddawania moczu i wysokiego stężenia cukru we krwi. Co prawda cukrzyca typu 1 jest chorobą, której nie da się wyleczyć, ale można ją bardzo skutecznie kontrolować, by nie dopuścić do groźnych powikłań. Warunkiem jest jednak regularna kontrola glikemii czyli zawartości cukru we krwi oraz stosowanie się do wskazówek lekarza i dietetyka. W dzisiejszym filmie opowiem o 9 produktach, które osoby chore na cukrzycę powinny wyeliminować z diety, by poprawić jakość codziennego funkcjonowania, bo jak się okazuje ćwicząc i rozsądnie wybierając produkty łatwiej jest utrzymać prawidłowy poziom cukru we krwi.
A oto 9 produktów, po które nie powinny sięgać osoby z cukrzycą:
1.
Soki owocowe
Wbrew temu co mogłoby się pozornie wydawać, soki owocowe są pełne cukru, który powoduje znaczny wzrost poziomu glukozy we krwi. Regularne picie tego rodzaju soków zwiększa ryzyko zachorowania na cukrzycę typu 2. Zamiast tego polecam sięgnąć po owoc, z którego chcieliśmy wypić sok, wycisnąć swój własny lub użyć do tego celu sokowirówki.
2.
Słodkie napoje gazowane
Napoje gazowane i energetyki jak np. Red Bull są prawdziwymi wrogami naszych organizmów, ponieważ zawierają one ogromną ilość cukru i kalorii, które w dużej mierze przyczyniają się do otyłości. Ci, którzy borykają się z problemami z wagą są bardziej narażeni na ryzyko rozwoju cukrzycy, a jeśli do tego sięgają jeszcze po napoje pełne środków konserwujących i chemicznych dodatków, narażają swoje zdrowie na poważne kłopoty.
3.
Biały chleb
Niestety jak się okazuje chleb, który zawiera białą mąkę pszenną i rafinowaną skrobię przyczynia się do gwałtownych skoków poziomu cukru we krwi. Rafinacja jest procesem oczyszczania w wyniku którego otrzymuje się produkt fałszywie uszlachetniony. W uproszczeniu: proces rafinacji pozbawia produkt tego co natura uznała za potrzebne i zmienia to na coś co dla każdego żyjącego organizmu jest obce, nienaturalne, sztuczne a tym samym nieprzyswajalne. Najlepiej jest więc unikać rafinowanych węglowodanów i zamiast tego wybierać produkty o pełnych ziarnach, które zawierają błonnik jak na przykład płatki owsiane i nie powodują niebezpiecznych dla naszego organizmu skoków poziomu cukru we krwi.
4.
Biały ryż
Może to się dla wielu okazać zaskakujące, ale biały ryż to kolejny rafinowany produkt, którego zdecydowanie powinni unikać cukrzycy. Badania wykazały, że jeśli raz dziennie spożywasz biały ryż, narażasz swój organizm na większe prawdopodobieństwo rozwoju
cukrzycy, niż gdybyś codziennie jadł produkty pełnoziarniste, a ryzyko wzrasta aż o 27%.
Nasz organizm dość łatwo trawi biały ryż, co po
CIĄG DALSZY NA FILMIE...
++++++++
Zastrzeżenie: Materiały i informacje zawarte w kanale Projekt Natura są przeznaczone wyłącznie do celów ogólnych i edukacyjnych i nie stanowią porady prawnej, medycznej ani innej profesjonalnej porady w jakiejkolwiek sprawie. Oświadczenia te nie zostały ocenione przez żadne organizacje i nie są przeznaczone do diagnozowania lub leczenia jakiejkolwiek chorób. Zawsze należy zasięgnąć porady lekarza.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.