Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 17820 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: dom25tys
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2019-05-31

Projekty domów do 35m2 z poddaszem http://dom25tys.pl
Specjalna obniżka cen projektów z okazji dnia dziecka, każdy na stronie kosztuje 99zł
Akcja ważna od 30.05.2019 do ....... ;)

Łazienka prawie skończona, zostało tylko fugowanie i możne montować kabinę prysznicową sedes oraz umywalkę i lustro ale zanim to zrobię, muszę zafugować płytki. Kupiłem dwie fugi białą i grafitową (40zł) oraz wiaderko, sylikon i packę do fugowania (80zł). Teraz potrzebne tylko chęci i trochę wysiłku. Fugowanie płytek nie jest ciężkie, wystarczy dobrze wyczyścić łączenia płytek oraz same płytki. Rozrobić nie dużo fugi (bo szybko schnie) i dobrze wciskać w szczeliny. Całość zostawić aż trochę wyschnie i można myć płytki. Dużo osób używa gąbeczki a ja używam mokrej szmaty. Całość nie marze się i robi się to o wiele szybciej. Dla lepszego efektu płytek polecam zrobić to ram i zostawić na kilka godzin i powtórzyć to samo. Pamiętaj żeby nie wyciągnąć fugi tylko ją delikatnie przetrzeć i wyrównać. Nie musisz się przykładać mycia płytek bo i tak zostanie lekka mgiełka po fugowaniu. Dopiero po kilku myciach wejdzie albo częstej wymianie wody.

Moje filmy to nie poradnik a jedynie pokazuje moją prace podczas budowy domu bez pozwolenia na budowę. Nie udzielam porad ani nie namawiam nikogo żeby mnie naśladował.
Jeżeli czegoś nie umiesz doradź się fachowca
Muzyka
https://www.bensound.com/
Forum
https://www.facebook.com/groups/410924059698089/?refbookmarks
Facebook
https://www.facebook.com/Dom-70m2-ok-25-tys-338761030099687/?modaladmin_todo_tour
instagram
https://www.instagram.com/domza25tysiecy/

Zajrzyjmy do definicji zawartej w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 12.04.2002 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie. Podaje ono definicję kondygnacji:
należy przez to rozumieć poziomą nadziemną lub podziemną część budynku, zawartą pomiędzy powierzchnią posadzki na stropie lub najwyżej położonej warstwy podłogowej na gruncie a powierzchnią posadzki na stropie bądź warstwy osłaniającej izolację cieplną stropu, znajdującego się nad tą częścią budynku, przy czym za kondygnację uważa się także poddasze z pomieszczeniami przeznaczonymi na pobyt ludzi oraz poziomą część budynku stanowiącą przestrzeń na urządzenia techniczne, mającą średnią wysokość w świetle większą niż 2 m; za kondygnację nie uznaje się nadbudówek ponad dachem, takich jak maszynownia dźwigu, centrala wentylacyjna, klimatyzacyjna lub kotłownia.

Co powyższa definicja oznacza w praktyce?
Na zgłoszenie możemy wybudować jedynie parterowe budynki (m.in. gospodarcze czy letniskowe). Budynki parterowe to budynki posiadające jedną kondygnację. Aby budynek mógł być uznany za parterowy, nie może posiadać poddasza z pomieszczeniami przeznaczonymi na pobyt ludzi (budynek z poddaszem użytkowym nie będzie budynkiem parterowym). Natomiast jeżeli poddasze będzie poddaszem nieużytkowym (tzw. strychem), to nie będzie uznawane za kondygnację, a co za tym idzie: budynek taki będzie budynkiem parterowym

pokaż cały opis
W katalogu: Zrób to sam
0 / 5 Oceny: 0
1805 godzin bajek dla dzieci.
Włącz CDA Premium w mniej niż 2 minuty!
Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Fugowanie płytek w łazience, Dom bez pozwolenia, Dom bez kredytu, Zrób to sam #59 #pawełwaga
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie