CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.
W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!
SUBSKRYBUJ FREAKERY ➡ http://www.thefreakery.com/subskrybuj
Zbliża się Halloween, czyli ulubione święto miłośników wszelkiej makabry. Jednak w tym odcinku nie skupię się na wymyślonych stworach, lecz na prawdziwych historiach, które swój początek miały w ludzkiej tragedii. W okolicach połowy XIX wieku rosnącą popularnością cieszył się spirytyzm, według którego świat materialny zamieszkują substancje duchowe, z którymi można połączyć się poprzez medium. Prócz oczywistych walorów rozrywkowych, seanse spirytystyczne, a więc posiedzenia podczas których medium komunikowało się ze zmarłym, miały formę duchowego katharsis. Spirytyzm był niezwykle popularny głównie w Stanach Zjednoczonych, gdzie zrozpaczone rodziny próbowały skontaktować się z bliskimi poległymi w Wojnie Secesyjnej - w roku 1878 ponad 14 milionów osób wierzyło w spirytyzm. Oczywiście informacje o seansach dotarły do Europy, gdzie zaczęto również organizować seanse (również w Polsce). Jednakże za prawdziwy szczyt popularności seansów spirytystycznych uważa się lata 20 - być może przez miliony ofiar, które zginęły podczas Wielkiej Wojny. Harry Houdini obalał wiarę w spirytyzm, sir Arthur Conan Doyle wierzył w zjawiska paranormalne - to obrazuje różne postawy ludzi odnośnie prawdziwości seansów. Jeśli chcecie dowiedzieć się czym jest ektoplazma i co z tym wszystkim mają wspólnego wróżki, oglądajcie Freakery!
FREAKERY
Opowiada Joanna Hoffmann
Produkuje Igor Podgórski
KANAŁ IGORA
http://www.igorpodgorski.pl/youtube
INSTAGRAM
http://www.thefreakery.com/instagram
FACEBOOK
https://www.facebook.com/thefreakery/
KONTAKT
info@thefreakery.com
#freakery #wearefreakery
Kategoria: Różności
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.