CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.
W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!
O kluczowych umowach spółki w tym współpracy z Philips czy Hologic oraz kontrowersjach wokół wykorzystania robotów chirurgicznych w rzeszowskim szpitalu mówi Dariusz Korecki, Wiceprezes Zarządu, Synektik SA. W materiale informacje dotyczące m.in. planowanych wzrostów sprzedaży, roli spółki w procesie dystrybucji sprzętu medycznego oraz procesu szkolenia lekarzy. Jak sytuacja w Rzeszowie wpłynie na polską chirurgię robotyczną? Dlaczego wprowadzenie rejestru wykonywanych zabiegów jest konieczne? Sprawdź!
Nie przegap żadnego materiału inwestorzy.tv:
subskrybuj kanał youtube: https://www.youtube.com/c/inwestorzytv
Bądź ze wszystkim na bieżąco, obserwuj nasze media społecznościowe:
facebook: https://www.facebook.com/inwestorzytv
twitter: https://www.twitter.com/inwestorzy_tv
linkedin: https://www.linkedin.com/company/inwestorzy-tv
#inwestorzytv #Synektik #ZeSpółek
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.