CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.
W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!
Podłęże ma kolejny problem z niszczejącymi słupami oświetleniowymi. Słupy niszczeją, a jedyne dotychczasowe rozwiązanie to... folia i taśma. Czy w innych częściach Podłęża jest podobnie?
We wrześniu 2024 roku nagłośniliśmy sprawę oświetlenia ulicznego, które ustawione jest na alei Piłsudskiego. Okazuje się jednak, że problem niszczejących latarni wchodzi nieco głębiej w osiedle. Szczególnie widoczny jest problem słupów, gdy mówimy o drodze, która jest głównym szlakiem Podłęża. Jednak zapuszczając się nieco głębiej, możemy zobaczyć, że w innych częściach dzielnicy sytuacja jest podobna.
W sprawie stanu oświetlenia ulicznego na ulicy Towarowej zainterweniował u nas jeden z mieszkańców tego osiedla. Istotnie na miejscu możemy zobaczyć odrapane słupy. Z niektórych wyraźnie zaczynają odstawać płaty betonu, demonstrujące to, jak bardzo proces niszczenia postępuje. Zaryzykować można stwierdzenie, że im dłużej obserwuje się uszkodzenia, tym bardziej strach obok tych słupów przechodzić.
Podobnie jak na alei Piłsudskiego i tu w strukturach słupów pojawiają się wyrwy pozwalające sięgnąć do przewodów elektrycznych. Działania w tej sprawie zostały już podjęte. Jak więc z problemem sobie poradzono? Dwa słupy zostały otaśmowane lub ofoliowane. Dwa słupy, gdzie niszczejących jest znacznie więcej.
Nasuwa się więc pytanie czy przygotowywane są przynajmniej jakieś plany dotyczące wymiany lub remontu oświetlenia na Podłężu?
Materiał pochodzi ze strony https://www.jaw.pl
#jaworzno #jawpl
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.