Niniejsza treść została uznana przez Użytkowników lub Administratora za treść nieodpowiednią dla osób małoletnich. Materiał może zawierać treści wrażliwe, w szczególności pornografię lub w sposób nieuzasadniony eksponując przemoc. Aby obejrzeć materiał Użytkownik musi mieć ukończone 18 lat lub posiadać zgodę przedstawiciela ustawowego na zapoznanie się z niniejszą treścią. Usługodawca zastrzega, że zgodnie z treścią Regulaminu, Użytkownikiem Serwisu może być wyłącznie osoba pełnoletnia lub małoletnia działającą za zgodą przedstawiciela ustawowego. Zapoznanie się z treścią z naruszeniem tych zasad następuje na wyłączną odpowiedzialność Użytkownika.
Sezon 8 Odcinek 14 - To Have and to Kill
W lutym 1985 r. Gaile Owens wynajęła zabójcę Sidneya Porterfielda, aby zabił jej męża Rona żelazkiem do opon. Owens i Porterfield zostali zatrzymani i skazani na śmierć, ale wyrok Owens został zamieniony na dożywocie, a ona została zwolniona warunkowo w 2011 roku. Zmarła z przyczyn naturalnych 27 listopada 2019 roku.
W grudniu 2006 r. Kym Cano zastrzeliła i zabiła swojego męża, funkcjonariusza California Highway Patrol Francisco Cano, mając nadzieję na odzyskanie jego ubezpieczenia na życie. Jej dzieci zeznawały przeciwko niej w sądzie, a ona została skazana na 40 lat do dożywocia.
Tyshee Prokop wynajęła przyjaciela swojego kochanka, Charlesa Turnbulla, aby śmiertelnie postrzelił jej męża Garyego. Turnbull został skazany na dożywocie, a Prokop kwalifikuje się do zwolnienia warunkowego w 2032 roku. (opis odcinka przetłumaczony z angielskiego na polski)
Oryginalny opis odcinka został wzięty z: https://en.wikipedia.org/wiki/Deadly_Women#Season_8_(2014)
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.