CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.
W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!
Czym jest MINGHUN?
Marcin Dorociński wraz z ekipą filmu tłumaczą znaczenie tytułu najnowszego obrazu Jana P. Matuszyńskiego.
Wybraliśmy się za kulisy filmu Minghun, gdzie jego twórcy wyjaśnili nam znaczenie tego tajemniczego tytułu. Zobacz, co o rytuale MINGHUN mówią Marcin Dorociński, Jan P. Matuszyński oraz Kwonk Loke.
Zawsze widziałem w tym rytuale romantyczną i jednocześnie metaforyczną nutę, która powoduje, że żałoba nie jest taka po prostu, zwyczajnie czarna.
Jest w tym spora nutka nadziei i chęci zawłaszczenia procesu odchodzenia.
Jan P. Matuszyński, reżyser filmu Minghun
Minghun tylko w kinach od 29 listopada.
http://kinoswiat.pl/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/lubiekino
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/lubiekino_/
TIKTOK: https://www.tiktok.com/@lubiekino
Minghun to poruszające, czułe i osobiste kino, które opowiada o najważniejszych wartościach w życiu człowieka, dając widzowi to, co w naszych czasach najpotrzebniejsze nadzieję. Film znalazł się w konkursie głównym 49. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, gdzie powalczy o Złote Lwy.
Jurek (poruszająca kreacja Marcina Dorocińskiego) wraz ze swoim teściem Benem (Daxing Zhang) konfrontuje się ze stratą bliskiej osoby i decyduje odprawić chiński rytuał minghun, tzw. zaślubin po śmierci. Bohaterowie ruszaja w emocjonalną podróz, której celem jest znalezienie idealnego partnera na wieczność.
Zderzenie odmiennych kultur ma pomóc uświadomić zarówno filmowym postaciom, jak i widzowi, że bez względu na pochodzenie wszyscy przynależymy do jednej człowieczej rodziny. Minghun to opowieść o nadziei, miłości i poszukiwaniu sensu życia oraz tego, co nastaje po nim.
Film w reżyserii Jana P. Matuszyńskiego (Ostatnia rodzina, serial Król) według scenariusza Grzegorza Łoszewskiego (Komornik) w ironiczny sposób konfrontuje nas ze stratą, własnymi przekonaniami i duchowością.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.