CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.
W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!
Wpadajcie na filmik!: https://www.youtube.com/watch?vG5cIv3DyZmk
W dzisiejszym odcinku przyglądamy się najnowszym wydarzeniom ze świata polityki i gospodarki. Omawiamy powracającą sprawę Nord Stream i jej międzynarodowe implikacje. Analizujemy wyniki sondażu prezydenckiego, zastanawiając się nad potencjalnymi kandydatami i ich szansami. Przyglądamy się też zmianom na rynku pracy - co czeka pracowników w najbliższej przyszłości? Na koniec rzucamy okiem na świat sportu, gdzie nie brakuje emocji i dyskusji wokół ostatnich wydarzeń. Zapraszamy do obejrzenia materiału i podzielenia się swoimi przemyśleniami w komentarzach!
Niemcy Oskarżone o NAJGORSZE: Berlin UKRYWAŁ Prawdę
Lista tematów 00:00
Niemiecki Nord Stream 01:25
Morawiecki na Prezydenta 06:06
Gotowi na zwolnienia? 09:48
Kontrowersyjne fanfary 13:04
L D
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.