Zdejmowane są wygłuszenia dylatacyjne, które montowane były w ubiegłym miesiącu na estakadzie w Byczynie.
Pisaliśmy już w marcu o założonym wygłuszeniu na estakadzie w Byczynie. Pojawiły się one w postaci relatywnie cienkiej pianki założonej na urządzenia dylatacyjne i jeśli już działały to w marginalny, niemożliwy do usłyszenia sposób. Kluczowe jest w tym wypadku to, że mówimy o nich w czasie przeszłym.
Dzisiaj, czyli 8 kwietnia pod estakadą miały miejsce prace rozbiórkowe, których celem jest zdjęcie wygłuszenia. Warto zaznaczyć, że ubiegłym miesiącu prowadzono pomiary natężenia dźwięku rozchodzącego się po zamontowaniu słynnych pianek do wyciszenia. Wniosek z prowadzonych pomiarów widocznie był oczywisty.
Jednak pozostaje pytanie, ile jeszcze trzeba będzie czekać, aż mieszkańcy Byczyny odetchną z ulgą? Ile pieniędzy trzeba będzie jeszcze wydać?
Materiał pochodzi ze strony https://www.jaw.pl
#jaworzno #jawpl
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.