Potrzebujesz szybszego ładowania wideo? Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie. Aktywuj teraz!
Aktywuj konto premiumDlaczego widzę ten komunikat?
CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych. W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.
Jak ukradłem 100 milionów - w kinach już na walentynki!
Ed ma pieniądze całe 100 milionów piękną ukochaną i głowę na karku. A więc wszystko, by osiągnąć sukces! Ale przy okazji ma też kilka problemów. Po pierwsze, pieniądze ukradł, przez co kolejny rok ma spędzić w więzieniu. Po drugie, narzeczonej wmówił, że wyjeżdża służbowo do Nowego Jorku Tak wygląda punkt wyjścia zwariowanej komedii, która stara się odpowiedzieć na postawione na początku filmu pytanie: Jak ukraść 100 milionów i przetrwać? To będzie jazda bez trzymanki! Jak ukradłem 100 milionów - w kinach już od 9 lutego!
Reżyseria: Michał Węgrzyn Scenariusz: Kacper Szymon Obsada: Antoni Królikowski, Mateusz Damięcki, Michał Żebrowski, Małgorzata Socha, Zuzanna Zielińska, Bartłomiej Nowosielski, Tomasz Oświecimski, Arkadiusz Smoleński Gatunek: Komedia kryminalna Kraj produkcji: Polska Czas trwania: 95 minut