CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.
W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!
Visit our store / Zobacz płytę w naszym sklepie:
http://for-tune.pl/oc/nikola-kolodziejczyk-orchestra-chord-nation
Benny Brown – pierwsza trąbka
Erwin Żebro – trąbka
Oskar Torök – trąbka
Štěpánka Balcarová – trąbka
Paweł Niewiadomski – puzon
Marcin Wołowiec – puzon
Mateusz Łysoń – puzon
Mateusz Mendyka – puzon basowy
Ewelina Serafin – flet poprzeczny
Mariusz Pędziałek – rożek angielski
Szymon Kamykowski – saksofon sopranowy
Dawid Główczewski – saksofon altowy
Przemysław Florczak – saksofon tenorowy
Marek Pospieszalski – saksofon tenorowy
Grzegorz Grzeszczyk – klarnet basowy
Alicja Sierpińska – pierwsze skrzypce
Leszek Dzierżęga – skrzypce
Wojciech Witek – altówka
Marta Sołek – wiolonczela
Marta Gabriela – wiolonczela
Gabriela Gąsior – śpiew
Bartek Pieszka – wibrafon
Maciej Szczyciński – kontrabas
Michał Bryndal – perkusja
Nikola Kołodziejczyk – dyrygent, fortepian, wurlitzer
1. FUNNY MONEY
2. ZRĘBLARKA STRZELARKA
3. WAY TOO LONG TO BE A HIT
4. RAFAŁ WOJTUNIK’S RINGTONE
5. CHORD NATION
Suita koncertowa Chord Nation powstała głównie dzięki naiwności, odwadze i braku perspektywicznego myślenia. Było coś prawdziwego w tworzeniu bez oglądania się na ograniczenia – w czasie szalejącego kryzysu ekonomicznego – w dźwiękach, które powstały nie z uwagi na niskie koszty przyszłych tras koncertowych i nie zostały podpudrowane i uproszczone, aby zwiększyć sprzedaż płyt. Jestem przekonany, że muzyka to gra zespołowa, a stworzenie zespołu takich rozmiarów jak ten, ma wszelkie znamiona budowania społeczności posiadającej swoje wewnętrzne odniesienia, język i system wartości. A jako że społeczności zyskują na wewnętrznym zróżnicowaniu pozwoliłem sobie zaprosić muzyków z 3 różnych krajów, o trzech różnych spojrzeniach na muzykę – klasycznym, mainstreamowym, oraz free-jazzowym. Dlatego suita nazywa się Chord Nation. Jako utwór koncertowy z założenia miał on być wysłuchiwany w całości. Dziś bardzo trudno spotkać takie podejście do słuchania muzyki, lecz warto pamiętać, że niektóre użyte tu zabiegi kompozytorskie zależą od kolejności słuchania
(Nikola Kołodziejczyk)
Ta muzyka wywarła na mnie ogromne wrażenie. Jest pełna mocy i uczucia, kreatywna, skomplikowana… nadzwyczajna. Są w niej cudowne struktury kompozycyjne i oryginalne idee muzyczne. Bardzo, bardzo mi się podoba.
(Maria Schneider)
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.