Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 18347 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar

Miłość na Wynajem odc 46

pokaż cały opis
W katalogu: MIŁOŚĆ NA WYNAJEM
5.0 / 5 Oceny: 3
Włącz dostęp do 18347 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Miłość na Wynajem odc 46
Najlepsze komentarze
layla-x20 2024-01-10 21:46:15 +6
To chyba najdłuższy wątek jaki do tej pory oglądałam Odpowiedz
avatar
anonim () 2024-03-05 21:29:08 +3
DEFNE NIE BIERZ DOMU OD OMERA idż mieszkać po most !!! Odpowiedz
ddaniel131 2025-01-30 18:42:08 +1
Nie dość że kupił im dom to jeszcze musi prosić o wybaczenie Odpowiedz
daria108855 2025-01-07 21:01:42 0
Boże ten film zrobił się taki nudny... A gdzie tu do 69 odcinka wytrzymać. Masakra jakaś. Emocji nie ma prawie,że żadnych. Postaci są tak nudne,że szkoda gadać. I trzymanie ciągle w tajemnicy tego,że Neriman wynajęła Defne... No i co z tego,że wynajęła? To jej problem, ona jest najgorszą osobą w tym filmie obok Sude. A Defne wiadomo,że nie jest niczemu winna. A teraz ten wątek będzie się ciągnął chyba w nieskończoność. A tak a propos to o co chodzi z tymi jabłkami? Ktoś coś wie? Gdy Omer i Defne byli razem w domku letnim dziwnie spojrzeli na jabłka, ona też ma naszyjnik z jabłkiem...o co w tym chodzi bo szczerze to pojęcia nie mam. Odpowiedz
hpiwowarczyk 2024-09-14 12:32:38 0
Boże co za głupota, to niech idą pod most bo i tak nic by nie zrobili. Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie