CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.
W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!
Szanowni Państwo,
Portal ohistorie.eu zaprasza Państwa na transmisję live ze spotkania Wolność badań historiograficznych we współczesnej Polsce, podczas którego badaczki i badacze przeszłości będą dyskutować o granicach wolności badań historycznych. Spotkanie jest organizowane w ramach cyklu otwartych interdyscyplinarnych seminariów humanistycznych portalu ohistorie.eu
Wolność badań jest immanentną cechą nauki i podstawą jej rozwoju. Czy we współczesnej Polsce dostrzegalne są jakieś zagrożenia dla wolności? A może nie ma żadnych powodów do obaw, ponieważ nikt nie stara się jej ograniczać, a środowisko historyczne jest na tyle silne, że nie pozwoliłoby sobie odebrać tego prawa? Czy wobec tego istnieją problemy, na które szczególnie należałoby zwrócić uwagę?
Na ten temat będą dyskutować: prof. Barbara Engelking z Centrum Badań nad Zagładą Żydów Instytutu Filozofii i Socjologii PAN, prof. Jan Pomorski z Instytutu Historii UMCS w Lublinie oraz prof. Dariusz Stola z Instytutu Studiów Politycznych PAN.
Rozmowę poprowadzi prof. Mariusz Mazur (Instytut Historii UMCS).
Zapraszamy w poniedziałek 15 lutego o godzinie 17.00. Transmisja będzie dostępna na portalu historie.eu oraz na naszych kanałach w mediach
społecznościowych Youtube i Fb pod linkiem: https://youtu.be/-siHRLTvJGI.
Zachęcamy Państwa do udziału w dyskusji za pośrednictwem czatu na naszym kanale na Youtubie. Najciekawsze pytania i komentarze zostaną przekazane uczestnikom dyskusji, którzy odniosą się do nich w jej trakcie.
Zachęcamy również Państwa do odwiedzania naszego portalu www.ohistorie.eu i lektury zamieszczonych na nim artykułów, wywiadów, opinii i recenzji oraz oglądania i słuchania relacji wideo i podcastów z organizowanych przez nas debat i dyskusji.
Zapraszamy także państwa do subskrybowania naszego kanału na platformie youtube oraz polubienia naszego profilu na facebooku.
Zapraszamy na nasz portal:
http://ohistorie.eu/
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.