CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.
W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!
Materiał tylko dla Informatyków
Ludzi znających się zawansowanie na komputerach.
I na studiach informatycznych są w stanie zrozumieć co napisałem.
Procesor Kwantowy- Moje ustalenia
Autor Rafał Cholewczyński
Wysyłanie i odbieranie danych
Wysyłanie danych- Odbywa się przez falę światła w zależności od barwy. Każda barwa światła ma różny współczynnik wysyłania danych.
Wysyłanie danych odbywa się przez laser danej barwy fali światła.
Aby wysłać dane trzeba ustawić taktowanie, musi ono być równo mierne, względem pozostałych wiązek światła. Nie mogą one spóźniać się, ani śpieszyć. Wysył danych odbywa się przez proces 0 i 1 które po dotarciu do matrycy która rozczytuje wiązkę światła, przez napisanie odpowiedniego skryptu c#. Wysyłanie światła przez laser do matrycy rozczytu fali światła musi być rozdzielone na matrycy aby nie zakłócało rozczytu innej wiązki światła- to bardzo ważne.
Odbiór danych - Matryca do odbioru danych musi być dokładnie zrobiona. Wiązki światła lasera fal danych po dotarciu do matrycy nie mogą kolidować się z innymi wiązkami wysyłanych fal świetnych. Trzeba zachować odstęp na matrycy. Po wpisaniu odpowiedniego kodu c# matryca powinna rozczytać wartości -1.4 0 1.4, ponieważ nigdy nie uzyskamy -1, 0 i 1 w tych wartościach. Nie uda nam się zrobić złotego ideału super pozycji -1, 0 i 1, zawsze będą te wartości oscylować.
Idealne ustawienie fali światła laseru i matrycy
Gdy dokonamy wysyłu wiązki światła względem matrycy pozycja powinna być zbliżona do ideału. Oczywiście mowa tu nie tylko w milimetrach, idealne ustawienie, nie robimy po to by fala światła trafiła na matrycę, chodzi tu o pozostawienie pustej przestrzeni na matrycy rozczytu fali światła. Robimy to ze względu na to iż podczas przesyłu danych 010101 nie kolidowało to z pozostałymi wartościami -1,0 i 1 w tym samym momencie rozczytu danych.
Równomierne wysyłanie danych światła lasera.
Podczas wysyłania fali światła, taktowanie powinno odbywać się pulsacyjnie, równo miernie, oraz trzeba zachować szybkość pulsacji fali światła z zachowaniem czasu wysyłania i odbierania danych. Dlaczego 010101 a nie 00101 ponieważ gdy dokonamy wysyłu fali światła 0 jest pustką, a jedynka zapaleniem światła. W prostym tłumaczeniu, światło zapala się i gaśnie. Kiedy zgaśnie mamy 0, kiedy zapali się mamy 1. Po dotarciu do matrycy rozczytu fali światła. Mamy informacje: 0 nie procesu kwantowego nie było go, 1 proces kwantowy zaistniał. Ponieważ w tym samym momencie z 5 wiązek światła z jednego punktu, rozczytujemy w tym samym momencie -1.4, 0 aż do wartości 1.4. Zgodnie z tym że nie ma super pozycji -1, 0 i 1. Możemy zmienić wartość z 010101 na 00101 jednak wszystkie wiązki fal światła powinny zmienić wartości na takie same gdy wysyłać będziemy z lasera do matrycy. Martwe 0 też może być rozczytem 010101 lub 00101 kiedy dokonujemy wysyłania np. a,b na tablicy ASCII.
Proces obliczeń kwantowych.
Gdy wyślemy z jednego punktu 5 wiązek światła 1.4 -1 0 1 1.4, uzyskamy w tym samym momencie wartości trzech rozczytów -1,0 1 w tym samym momencie. Ponieważ światło lasera dotarło do matrycy rozczytu światała w tym samym momencie zgodnie z idealnym wysyłem danych 010101 lub np. 00101. Pulsacja fal światła powinna być równomierna, zostało to opisane w Równomiernym wysyłaniem danych światła lasera. W programie systemu operacyjnego trzeba ustawić odpowiednie wartości.
Zmienne punkty oscylacji procesów kwantowych
Zakres wartości wąchania oddechu kwantowego w wartościach (-1.4, -1.3.-1.2 gdzie (wartość -1.3 to proces obliczenia podstawowego)), (-1.1,-1-0.9 gdzie (wartość -1 to proces obliczenia podstawowego)), (-0.8,0,0.1 gdzie (wartość 0 to proces obliczenia podstawowego)), ( 0.9,1,1.1 gdzie (1 to proces obliczenia podstawowego)) aż do wartości (1.2,1.3,1.4 gdzie (wartość 1.3 to proces obliczenia oscylacyjnego górnego, a -1.3, to wartość obliczenia oscylacyjnego dolnego)
Zatem mamy wartości
1 (-1.4, -1.3.-1.2)
2 (-1.1,-1-0.9 )
3 (-0.8,0,0.1 )
4. ( 0.9,1,1.1 )
5 (1.2,1.3,1.4 )
Pisałem w odbiorze danych fal światła lasera, iż złotej idealnej super pozycji nie uzyskamy w wartościach -1,0 i 1. ktoś może zadać pytanie dlaczego. Wskaż mi na przyrząd mierniczym super idealną pozycję 0, przyrząd jest tak dokładny jak został zrobiony przez twórcę narzędzia mierniczego. Nigdy nie uzyskamy super idealnej pozycji 0 dlatego iż atomy nie są zatrzymane w jednym miejscu, wibrują. Ustanie pozycji 0 jest nie możliwe bynajmniej na dzień dzisiejszy. Dlatego wartości wymienione wyżej są tolerancją rozczytu -1,0, 1 w tym samym momencie. NIE MA SUPER IDEALNEJ POZYCJI!
-1 jest w zakresie (-1.4, -1.3.-1.2) do (-1.1,-1-0.9 )
0 jest w zakresie (-1.1,-1-0.9 ) - (-0.8,0,0.1 ) - ( 0.9,1,1.1 )
1 jest w zakresie ( 0.9,1,1.1 ) do (1.2,1.3,1.4 )
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.