Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 18258 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: Prawicowy Internet
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2022-08-27

Na pytanie uczestniczki #Campus2022 Jak być Polakiem, nie będąc katolikiem? Marian Turski odpowiada: Nie jest to łatwe. Ale po to są takie Campusy, żeby to było łatwe.

Aparatczyk komunistycznego, zbrodniczego reżimu nie będzie nam mówić, jak to jest być Polakiem. Wara!

Zapraszam na sociale:
https://twitter.com/DariuszMatecki
https://www.youtube.com/user/prawicowyinternet?sub_confirmation1
https://www.tiktok.com/@dariuszmatecki?
https://www.facebook.com/DariuszMateckiFanPage/
https://www.instagram.com/dariuszmatecki/

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 18258 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Marianie Turski, komunistyczny cenzorze, nie będziesz nam mówić czym jest polskość! Wara!
Najlepsze komentarze
avatar
anonim71 (*.*.1.71) 2022-08-27 23:41:25 0
Europoseł Czarnecki ten co 100 tysięcy euro sobie wyłudził i potem musiał oddać powie nam co to polskość
... albo poseł kowalski ktory zarobił w 2019 w spółkach skarbu państwa 450 tysięcy ...albo sobolewska około 800 tysięcy w spólkach... to są patrioci ... Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie