CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.
W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!
Pierwsza od lat katastrofa lotnicza pasażerskiej maszyny na terenie stanów zjednoczonych miała miejsce dzisiaj na głównym lotnisku w Miami paraliżując ruch na tym lotnisku.
Lot L5203 wykonywany przez leciwego, lecz wciąż wykorzystywanego w Ameryce północnej 31 letniego McDonella Douglasa MD 82 był operowany przez linie Red Air.
Samolot leciał z San Domingo na Dominikanie, a ich celem było międzynarodowe lotnisko w Miami, z nieznanych przyczyn podwozie maszyny podczas lądowania albo się złamało, albo się schowało, przez co maszyna zaczęła szurać po pasie startowym, wytrącając prędkość samolot się obrócił i stanął w płomieniach.
Źródła:
https://simpleflying.com/a-red-air-mcdonnell-douglas-md-82-catches-fire-after-landing-at-miami-airport/
https://airwaysmag.com/red-air-md-83-incident-mia/
https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-miami-samolot-stanal-w-plomieniach-na-pokladzie-panika-mysla,nId,6109008
https://www.rp.pl/wypadki/art36548371-wypadek-na-lotnisku-w-miami-pozar-samolotu-ze-126-osobami-na-pokladzie
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.