+ Napisz wiadomość
701531 odsłon wideo
Dołączył(a): 2016-06-16
Video portalu http://www.domidrewno.pl. Kto używa Dozuki w swoich projektach ten zapewne uwielbia  je za szybkość i czystość pracy, ale z drugiej strony klnie na trudność prowadzenia (ze względu na grubość 0.3 mm). Dlatego też zdecydowałem się na szybką realizację przyrżni właśnie dla piły Dozuki. Osobiście łapię się bardzo często na tym, że wolę "pomachać" kilka chwil Dozuki czy inną piłą ręczną niż odpalić ukośnicę, wyrzynarkę czy taśmówkę. Tak czy inaczej sama przyrżnia wydaję mi się obowiązkowa przy pracy ręcznej.

Help us caption & translate this video!

http://amara.org/v/G5M6/17:29 44 17:29059. Przyrżnia do piły grzbietnicy 1080p

Dodał: Domidrewno

Video portalu http://www.domidrewno.pl

Zapraszam na film omawiający nasz nowy projekt - ksylotekę drewna w postaci książki. Już niebawem poszczególne gatunki pojawiające się w kompendium drewna będzie można również nabyć w naszym sklepie.

Help us caption & translate this video!

http://amara.org/v/G5Mj/10:08 98 10:08071. Ksyloteka Domidrewno.pl 1080p

Dodał: Domidrewno

Video portalu http://www.domidrewno.pl

Czas trochę posprzątać i powiesić dłuta na miejscu. Pokażę Wam krok po kroku jak wykonać taki wieszak, który będzie uniwersalny oraz wyglądał estetycznie. W sumie w całej realizacji nie było nic trudnego, jedynie trasowanie było dość czasochłonne. Zapraszam Was na film!

Help us caption & translate this video!

http://amara.org/v/G5MV/21:28 52 21:28093. Uchwyt na dłuta - realizacja 1080p

Dodał: Domidrewno